מיחזור קרטון

נושא איכות הסביבה קרוב ללבכם? מעוניינים לעשות צעד חשוב בהצלת המשאבים של כולנו? מחזור קרטון הינו עניין חיוני ואף קריטי. חברת נחמיאס מעמידה לרשותכם את כל הכלים למחזור קרטון בצורה כלה ופשוטה.

להזמנת שירותי איסוף חייגו למספר 5372683 - 050

חברת נחמיאס מספקת שירותים רבים וחשובים בתחום המחזור:


·

  • איסוף קרטונים המיועדים למחזור
  • הצבת מכבש באלות לקרטון
  • מתן ייעוץ בתחום המחזור לארגונים, לעסקים ולאנשיםפרטיים

מהו קרטון?

קרטון הינו למעשה נייר דחוס, שיוצר חומר קשיח. חומר זה מתאים במיוחד לייצור קופסאות. בנוסף, בקרטון משתמשים באומנות ולצורך יצירת עבודות שונות. הוא גם משמש למשחקים בגני ילדים ויש לו שימושים רבים נוספים.
תכונה חשובה נוספת של הקרטון היא הגודל שלו, שכן מדובר במוצר שהוא הרבה יותר גדול מדף נייר ממוצע. מכאן, שכשקופסה העשויה מקרטון מושלכת לפח, היא יוצרת הפרעה ויזואלית, שכן קופסאות שנערמות אחת על השנייה יוצרות ערימה לא אסתטית של פסולת.

כל הסיבות למחזור קרטון

מחזור קרטון דרוש בראש ובראשונה כדי למנוע כריתה של עצים, שמהם נעשים המוצרים הללו. מעבר לזאת, הקרטונים לרוב אינם נכנסים לפחים רגילים בשל הגודל הגדול שלהם, ולכן השלכתם לפחים ייעודיים עושה חסד גם עם סביבת המגורים, שנראית נקייה יותר.

פחים עבור קופסאות קרטון

ככלל, ניתן להשליך קופסאות קרטון לתוך פח למחזור נייר. עם זאת, הבעיה היא לרוב טכנית, שכן קופסאות בגודל בינוני ומעלה פשוט לא נכנסות לחריץ הדק של פח הנייר. מסיבה זו, לרוב ישנם אזורים מיוחדים לריכוז קופסאות קרטון.
חברת נחמיאס מתמחה באיסוף קרטונים מפחים מסודרים, ובהעברתם למחזור מסודר. מעבר לזאת, החברה מציעה ללקוחותיה איסוף ייעודי של קופסאות על בסיס קבוע או חד פעמי, בהתאם לצורכי הלקוח. לחברה ניסיון רב באספקת שירותי מחזור שונים, לרבות מחזור קרטון.

פנו עכשיו אל החברה המובילה בתחום של מיחזור קרטון, ותתרמו הרבה לעצמכם – ולסביבה.
לפרטים ולהזמנת שירות חייגו 5372683 - 050 או צרו קשר דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.