מיחזור ניילון

רוצים לקחת חלק במאבק למען איכות הסביבה? מעוניינים לדעת פרטים חשובים על מיחזור ניילון?צרו קשר עם נציגי נחמיאס - החברה המובילה בתחום המיחזור בישראל.

שקיות ניילון מזהמות את מקורות השתייה שלכם. הן גורמות להרג בעלי חיים, מונעות מצמחייה להתפתח, ומגדילות את הנזק הסביבתי בטווח הקצר והארוך. רגילים להשתמש בשקיות ניילון כאשר אתם יוצאים מהסופר? זורקים את שקיות הזבל לפח, ולא מקדישים מחשבה להשלכות? סביר להניח שקיצרתם את חיי האנושות במספר ימים לפחות.

אם כל העובדות המופיעות לעיל מרתיעות אתכם, סביר להניח כי מעולם לא שמעתם על תהליכי מיחזור ניילון. מה שנתפס בעבר בתור פריבילגיה עבור ארגונים ירוקים ושומרי סביבה בלבד הפך עם השנים להרגל מחייב.

עדיין מתלבטים לגבי מיחזור? חייגו עכשיו 5372683 – 050, ונשמח לספק לכם את השירות הטוב ביותר עבורכם

nylon2

כיצד מתבצע מיחזור ניילון

תעשיות, מפעלים, מחסנים, עיריות, ממשלות, ולא מעט לקוחות פרטיים מנצלים את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר על מנת למחזר מוצרי ניילון שונים. אנו בחברת נחמיאס עומדים לרשותם עם שלל כלים מגוונים:

- אפשרות לאיסוף קבוע בהתחייבות

- איסוף חד פעמי בהתאם לצרכים

- התמחות בפתרונות איסוף מורכבים

- הצבת מתקני איסוף לפי גודלו של בית העסק

- שירות יעיל בכל הארץ


מיחזור ניילון הוא פעולה לא משתלמת. עלות המיחזור גבוהה יותר ממחיר השקיות, ולכן ההתמודדות מחייבת צמצום של כמות השימוש. במילים אחרות, בעוד פלסטיק ונייר ממוחזרים משמשים לצורך יצירת מוצרים חדשים, ניילון פשוט צפוי להיעלם מהנוף. שקיות ניילון נאספות למיכלים ייעודיים, ומשם הן נלקחות אל מפעלי פלסטיק. בתוך המפעלים משתמשים בניילון כחומר גלם לייצור מוצרים נוספים. ניילון ממוחזר לא חוזר להיות במצבו הגולמי והמקורי, לטובת כדור הארץ כולו.