פסולת נייר

כידוע לכולנו, בארצנו הקטנטונת ישנם מצבורים לא קטנים (בלשון המעטה) של פסולת, כאשר חלק גדול מהם מורכבים מאשפה שנוצרת כתוצאה משימוש מאסיבי שאנחנו עושים במוצרים המופקים ממשאב חשוב של הטבע. אם נבדוק את העניין לעומק נגלה, כנראה, שהאשפה שתופסת נפח מאוד משמעותי באותם מצבורים של אשפה היא אכן פסולת נייר. משמעות הדבר היא, כמובן, שחומר הגלם שממנו מופקים מוצרים אלה, היינו העצים, הולך ונעלם מעל פני האדמה. על מנת לתרום לשמירה על קיומם של העצים ולהשפיע לטובה על איכות הסביבה, בהחלט שיש מה לעשות בנדון: לפנות לחברה המתמחה באיסוף אשפה מסוג זה, על מנת שתמסור אותה לאתרים המתמחים בביצוע עבודת קודש מסוג אחר - מיחזור נייר.

איסוף ייעודי

אמנם, ישנן חברות רבות העוסקות בתחום החשוב של פינוי פסולת, אולם אם מעוניינים להביא לתוצאה הרצויה של מחזור נייר שתאפשר באמת ייצור של מוצרים נוספים מאותו חומר משומש, הרי שחובה עלינו לתת את הדעת לנושא ולבחור חברה המתמחה בפינוי פסולת נייר בלבד. חברה שכזאת מצוידת בכל הציוד הדרוש לביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר, כגון משאיות ייעודיות, מסועים להעברת פסולת נייר ממקום למקום, מכונות דחיסה, מכונות שאיבת נייר, מסועים, מכבשי בַּאלוֹת ועוד. רק באמצעות שימוש בציוד ייחודי זה המיועד אך ורק לפינוי של פסולת נייר, אפשר באמת לדאוג לכך שאתה אשפה לא תתערבב באחרת ותגיע בצורה הטובה ביותר אל מפעלי המחזור.


למען מטרה טובה

אין ספק, שאיסוף פסולת נייר לצורך מחזורו לטובת ייצור מוצרי נייר נוספים היא עבודה חשובה ביותר. אנחנו בחברת נחמיאס איסוף נייר למחזור מחויבים כולנו למען מטרה זו, ועושים ימים כלילות על מנת לבצע את עבודתנו נאמנה. אנו משרתים חברות, מוסדות, מפעלים ומשרדים על בסיס קבוע או חד פעמי בהתאם לצורך, ומספקים לכל אחד מלקוחותינו את השירות המקצועי ביותר מתוך אותה מחויבות למטרה הנעלה הזו של שמירה על איכות הסביבה ועל העצים.

toiletpaper

נחמיאס איסוף נייר – כי חשוב לשמור על הסביבה

אם אתם בעלי מפעל או עסק המייצר פסולת נייר בכמות גדולה ומעוניינים לתרום משמעותית לסביבה בה אתם חיים, צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח להגיע אליכם, לאסוף את האשפה ולפנותה אל המקום שאליו היא צריכה להגיע – מפעלי מחזור נייר. אם יש ברשותכם חומר מסווג המודפס על ניירות שכבר אפשר לזרוק, נשמח להציע לכם שירותי איסוף חומר מסווג תוך התחייבות לסודיות מוחלטת.

לקבלת מידע נוסף בנושא ולהזמנת שירותי איסוף פסולת נייר – צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

פנו עכשיו אל החברה המובילה בתחום של איסוף פסולת נייר, ותתרמו הרבה לעצמכם – ולסביבה.
לפרטים ולהזמנת שירות חייגו 5372683 - 050 או צרו קשר דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.